S P O T L I G H T S T A R S
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

S P O T L I G H T S T A R S


 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Nes aš Dzibilė. :D

Go down 
4 posters
AutoriusPranešimas
Francisco Lachowski
aš neturiu rango
Francisco Lachowski


Posts : 832
I♥YOU : 7
Join date : 2011-10-02
Age : 33
City : Spotlight'as ;@

Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime2011-11-28, 17:45

Nes aš Dzibilė. :D Scaled.php?server=408&filename=picture024copy2
Esu iš dešinės, tą arčiau lango.:DD

Tai va, sveiki mažūliai. Esu Veronika-Vera. Gimiau 1996.dvylikto mėnesio keturioliktą dieną. Man 14 metų. Greit 15 Wooohoooo!!(party) :D
Gyvenu tokiam mažam miestelį. Kauno r. Jonavos centre vot. :D Atostogauti varau į užsienį arba sodybas, dar kaimus ir pnš. (pas mane jų daxuja su trupučiu)
Aš labai, labai save myliu,nors esu negraži, bet vistiek save myliu, vat tik nežinau kodėl. ;D Draugai mane vadina patriote, nes mane sunku ištemti atostogauti į užsienį, bet į Angliją per kalėdų atostogas, pas sesę su šeima tikrai, tikrai važiuosiu. (Šeimos tradicija)(roofl)
Esu baisi ir žiauriai protinga, buvau pirmūnė iki 5 klasės. (roofl) Džiugiuosi, kad šiuos metus ištempiau teigiamais. :DD Labai nepatinka keltis į mokyklą, bet dėl ekskursijos galiu atsikelti ir 5 ryto. :D
Lankau meno mokyklą, dabar aš ten jau net 7-tokė, laukia egzaminai. Lankau fortepijoną. Dėjus ant Choro ir muzikos istorijos.
Daug kas sako, kad aš pasikėlusi, bet aš esu nei per žemai, nei per aukštai, tiesiog žinau savo vertę. Esu kaip žvėriukas, pašėlusi, greita. Šiaip esu ir pritinginti. :D
Esu priklausoma nuo pėcė ir telefono, be jų nei dienos. ( nu nebent be kompo) šiaip miegu apsikabinus telefoną, nes dažnai jį išrauna mama ir perskaito mano visas žinutes, su mano slapčiausiom simpatijom.
Nemėgstu tvarkytis, bet savo kambarį tai tikrai susitvarkau, nes gan dažnai nieko nepasakiusios užsuka draugės.Kartais norisi jas suspardyt. :D
Nepatinka žmonės, kurie manęs nemėgsta. :D Nestumiu ant kitų. :) Esu labai ironiška ir sarkastiška ir to net nesistengiu ugdyti ar slėpt. Esu tuo pačiu ir proporcinga, moky gerai saugoti paslaptis. ;p
Turiu daug savo gyvenime tikslų, kuriuos ketinu siekti, pasistiebti, vėl nepasiekti, tada prisistumti kėdę, užlipti ant jos ir pasiekti.
Jei bijot su manim bendrauti, ar susipažinti, tai čia jūsų bėdos, nes aš tikrai nesikandžioju.

Patinka:
Milka
Nutela
Miegoti
Virtuvei žiūrėti teliką ir valgyt
Telefonas ir pc
Muštis
Darytis manikiūrą
Bieberis

Idealai: Selena Gomez
Natalie Portman

Nepatinka:
Kačių šūdai, kai man tenka juos valyti
Hateriai
Kaip neduoda kompo
Kepenėlės
Vėdarai
Lietuvių kalbos, chemijos ir muzikos mokytojos
MOKYKLA
Zefyrai ( pakepti ant laužo)
Bieberis



Xo xo, su meile Veronika.;*
Ir jei jūs perskaitėt šitą litaniją, jūs jau man patinkat.


FB: Veronika Diržiūtė (xDD zjbs pavardė )
Skype: juste_5
Telefonas. Per pm. ;*
Atgal į viršų Go down
Clara Alonso
every scar i have
makes me who i am



Posts : 3988
I♥YOU : 52
Join date : 2011-09-21
Age : 52
City : INTO THE WILD

Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime2011-11-29, 14:07

patinka: byberis, nepatinka: byberis..
čia kas per? ;D
labas, beje ;D
Atgal į viršų Go down
Francisco Lachowski
aš neturiu rango
Francisco Lachowski


Posts : 832
I♥YOU : 7
Join date : 2011-10-02
Age : 33
City : Spotlight'as ;@

Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime2011-11-29, 17:39

Ką žinau. :D Ar jis man patinka ar nepatinka. :D Kartais patinka, kartais nee. :D
Labuka. :D
Atgal į viršų Go down
Ian Somerhalder
because I'm not dreamer, I live in real word
Ian Somerhalder


Posts : 961
I♥YOU : 24
Join date : 2011-09-18

Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime2011-11-29, 19:38

Veeronikaa!;******** faina tu eesi, kieta irgi B))
Atgal į viršų Go down
Amber Heard
you've cat to be kitten me right meow
Amber Heard


Posts : 1985
I♥YOU : 36
Join date : 2011-09-24
City : spotlight!

Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime2011-12-01, 16:14

tavo vardas...................................................... keičiamės?
o šiaip, labas:D
Atgal į viršų Go down
http://melancholirious.tumblr.com
Francisco Lachowski
aš neturiu rango
Francisco Lachowski


Posts : 832
I♥YOU : 7
Join date : 2011-10-02
Age : 33
City : Spotlight'as ;@

Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime2011-12-01, 17:07

Sima, pati tu faina :*****
Migle, su mielu noru...:DD
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Nes aš Dzibilė. :D Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Nes aš Dzibilė. :D   Nes aš Dzibilė. :D Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Nes aš Dzibilė. :D
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
S P O T L I G H T S T A R S :: Svečiams-
Pereiti į: